آخرین اخبار

برگزاری همایش هم اندیشی و تبادل نظر مسئولین مسابقات استانها در مرکز تربیت مربی

 
عکس مدیر سامانه
برگزاری همایش هم اندیشی و تبادل نظر مسئولین مسابقات استانها در مرکز تربیت مربی
از مدیر سامانه در جمعه، 28 دی 1397، 10:37 صبح
 

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ، روز یکشنبه مورخ بیست دوم دی ماه جاری همایش هم اندیشی و تبادل نظر مسئولین مسابقات استانها با حضور رضا باجولوند معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت ، ناهید مسلمی مدیرکل دفتر پژوهش ، طرح و برنامه ریزی ، غلامرضا راز سرپرست دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت و مسئولین مسابقات استانها در سالن شهید مطهری مرکز تربیت مربی برگزار گردید.

در ابتدا رضا باجولوند معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت ، ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به مدعوین و تشکر از میزبانی مرکز تربیت مربی ، ابراز خرسندی خود را از برگزاری این نشست به جهت بررسی وضعیت موجود ، تصمیم گیری و تبیین مدل جدید پیشنهادی مسابقات ملی مهارت بیان نمود.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت همچنین بیان داشت : در این نشست 2 روزه انتظار می رود مسئولین مسابقات با حساسیت خاص و تعقیب سازنده به این مسابقات نگاه کنند ، تا بتوان با هم افزایی و مدیریت مطلوب ، برنامه ریزی مناسبی برای مسابقات آینده انجام دهند.

رضا باجولوند همچنین در ادامه به تشریح اقداماتی که در حوزه معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان صورت گرفته اشاره نمود و بیان داشت : امید است از نتایج بدست آمده از این اقدامات بتوانیم با مشارکت استانها قدمهای مطلوبی را در هرچه بهتر برگزار کردن مسابقات برداریم.

در ادامه ناهید مسلمی مدیرکل دفتر پژوهش ، طرح و برنامه ریزی توضیحاتی در خصوص طرح پژوهشی انجام شده در چندین دوره از مسابقات ملی مهارت را بصورت خلاصه ارائه دادند.

در این همایش غلامرضا راز سرپرست دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت نیز به تشریح مدل جدید برگزاری مسابقات ملی مهارت پرداخت .

در ادامه مسئولین مسابقات استانها به بحث و تبادل نظر در خصوص مدل ارائه شده و همچنین بررسی منشور نوزدهمین مسابقات ملی مهارت پرداختند.