آخرین اخبار

راهنمای دوره CBT ویژه نیروهای مسلح (مرحله سوم)

 
عکس مدیر سامانه
راهنمای دوره CBT ویژه نیروهای مسلح (مرحله سوم)
از مدیر سامانه در شنبه، 29 دی 1397، 12:24 عصر
 

ضمن سلام و  احترام خدمت کلیه مربیان پایور نیروهای مسلح

مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، افتخار دارد در دوره مجازی روش های نوین تدریس (CBT) میزبان شما عزیزان باشد . به منظور شرکت در دوره مذکور اقدامات ذیل را مد نظر قرار دهید .

1-تاریخ شروع این دوره روز یکشنبه مورخ سی دیماه نود و هفت می باشد .

2-به منظور شرکت در دوره به سامانه مهارت آموزی الکترونیکی مرکز تربیت مربی به آدرس lms.tvto-itc.ir  مراجعه نمائید و یا اینجا کلیک کنید .

3- پس از ورود به سامانه باید login  نمائید . یعنی فقط باید به سایت وارد شوید و از ثبت نام کردن در سایت جدا خودداری فرمایید )بدین منظور در قسمت نام کاربری کدملی خود و در قسمت کلمه عبور، عبارت Itc@1234 را وارد کنید . (حرف اول کلمه عبور i و بصورت بزرگ نوشته شود )

4-پس از ورود به سامانه نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایید . ضمنا از قسمت مشخصات فردی نسبت به تکمیل اطلاعات پرسنلی از جمله ، پست الکترونیک ، آدرس و سایر موارد خواسته شده اقدام کنید . بمنظور صدور گواهی پایان دوره تکمیل این قسمت برای کلیه مربیان پایور الزامی است .

5-به منظور شرکت در دوره CBT از قسمت درس های من دوره CBT1 را انتخاب کنید .

6-راهنمای استفاده از سامانه را مطالعه نموده و در صورت لزوم نرم افزار مورد نیاز خود را از سامانه دانلود و نصب نمائید .

7-مربیان در بازه زمانی تعیین شده یعنی از 97/10/30 لغایت 97/11/18 باید دوره cbt را به اتمام رسانده ، تمارین این دوره را ارسال نمایند و در تاریخ 97/11/18 لغایت 97/11/20 در آزمون تئوری الکترونیکی این دوره شرکت نمایند .

8- در صورت کسب حد نصاب های لازم،  آزمون حضوری (عملی) در مورخ 97/11/24 لغایت 97/11/29 برگزار خواهد شد .


در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، مشکل در ورود به سامانه و سایر موارد از طریق پست الکترونیک itctvto@gmail.com و یا شماره همراه 09193606927 (ساعت 8الی 17) با پشتیبانی فنی سامانه در ارتباط باشید .


مرکز تربیت مربی و پژوهش های

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور